hakkimizdaMüşterilerin memnuniyeti ve mutluluğu onların sürekliliğini sağlar ilkesiyle, memnuniyeti artan müşterilerimiz sayesinde müşteri kapasitemizin arttırılması hedeflenmektedir. Bu hedef doğrultusunda müşteri memnuniyetini izlemek amacıyla sunduğumuz hizmete dair sizlerin görüşüne de önem vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi için oluşturduğumuz formlar değerlendirmeye alınır ve bu formlara göre istatistikler yapılarak hizmet değerlendirmesi gerçekleştirilir.

Uygun olmayan hizmet oluşumunda düzeltici ve önleyici faaliyet talebi açılır. müşteri şikayetlerinin giderilmesi için bu talepteki faaliyetler gerçekleştirilir.  Uygunsuzluk durumunda servis takip formu ve günlük raporlar takip edilerek uygunsuzluğu giderecek işlemler yapılır.

Hizmet vereceğimiz araçların özellikleri;

  • 0-3 yaş arasında, trafik, kasko ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış,
  • Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılan, konforlu ısıtma ve soğutma sistemleri çalışan,
  • İç ve dış temizlikleri günlük yapılan, hava ve yol şartlarına göre tüm techizatı bulunan araçlardır.

Tüm servis sürücülerimiz;

Tek tip kıyafetli, disiplinli, sorumluluk sahibi, iş deneyimlerinin zirvesinde güler yüzlü kişilerdir.

Çalışan personelinizle senede bir kez yapılan piknik, toplantı gibi organizasyonlarınızda ulaşım hizmetimiz ücretsiz olarak firmamız tarafından verilecektir.

Vizyonumuz;

Yeni fırsatlar yaratarak bulunduğu sektörde sürekli gelişen hizmetler ve yenilikler sunan sektöründe söz sahibi bir grup olmaktır. Gerek teknolojik değişim, bilgi ve donanım ile gerekse rekabete açık, uzman yenilikçi kadrolarımızla çalışanlarını taşıdığımız ve taşıyacak olduğumuz firmaların hiçbir koşulda zaman kaybına uğramadan sorun üreten değil sorunlarla anında kesin çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek temel vizyonumuzdur.

Misyonumuz;

TAV SEÇİL TURİZM personel taşımacılığındaki misyonu psikoteknik testlerinden başarıyla geçmiş ve karayolu kanun ve yönetmeliklerine uygun belgelere sahip, vizyonu yüksek kadrosuyla, yaptığı işin sorumluluğunu bilen modern, konforlu ve yüksek modelli araçlarıyla sektörünün lider markası olma yolunda ilerlemektir. TAV SEÇİL TURİZM öğrenci taşımacılığındaki misyonu anne, baba ve sizler için çok değer verdiğimiz çocuklarımızın okul, dershane ve kreşlerine en güvenli konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine güler yüzlü sürücü ve hosteslerimizle özen göstererek ulaştırmaktır.